Współpraca, czyli dlaczego warto

about-wspolpraca

Miło mi, że zajrzałeś do tej zakładki, bo to znak, ze jesteś zainteresowany współpracą z jednym z najczęściej czytanych polskich blogerów piszących o bieganiu.

Dlaczego właśnie ja?

  • Mam doświadczenie. Biegam regularnie od grudnia 2008 roku. Od czerwca 2011 roku prowadzę i rozwijam bloga o bieganiu. Natomiast od stycznia 2014 roku pracuję w specjalistycznym sklepie biegowym.
  • Każdego miesiąca docieram do kilkudziesięciu tysięcy osób zainteresowanych bieganiem, a w szczególności sprzętem biegowym.
  • Ten blog to jedyne miejsce w polskiej blogosferze tak skupione na butach do biegania. Pisząc recenzje i porównania oraz odpowiadając na pytania czytelników mam realny wpływ na ich decyzje zakupowe.
  • Siłą bloga są też dobre, dopracowane i w zdecydowanej większości autorskie zdjęcia. Pod tym względem również cały czas się rozwijam i inwestuję w swój warsztat.

Jeśli masz pomysł i chcesz ze mną współpracować – pisz.

Blog pawelbiega.pl w liczbach

2117

dni w sieci

920

wpisów

4907

komentarzy

Blog dociera do coraz większej ilości osób zainteresowanych bieganiem. Aktualnie, blog pawelbiega.pl, może pochwalić się ponad 20 000 użytkowników generującymi ponad 80 000 wyświetleń miesięcznie. W styczniu 2017 roku było to:

46 523

sesji

34 234

użytkowników

94 483

wyświetleń

2,03

stron na sesję

2:42

minut na sesję

33,1

wracających
użytkowników

Gdyby wszyscy czytelnicy na raz stanęli na starcie jednych zawodów stworzyliby największy bieg w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej szczegółowymi statystykami, pisz. Bardzo chętnie Ci je udostępnię.

Zaufali mi

Zaufało mi już wiele firm i jestem przekonany, że do tego grona z czasem dołączą kolejne.

logo Nikelogo Nessilogo Merrelllogo Asicslogo PZUlogo Mizunologo Suuntologo New Balancelogo Zalandologo PKO BPlogo Reeboklogo Adidas