Współpraca, czyli dlaczego warto

about-wspolpraca

Miło mi, że zajrzałeś do tej zakładki, bo to znak, ze jesteś zainteresowany współpracą z jednym z najczęściej czytanych polskich blogerów piszących o bieganiu.

Dlaczego właśnie ja?

  • Mam doświadczenie. Biegam regularnie od grudnia 2008 roku. Od czerwca 2011 roku prowadzę i rozwijam bloga o bieganiu. Natomiast od stycznia 2014 roku pracuję w specjalistycznym sklepie biegowym.
  • Każdego miesiąca docieram do kilkudziesięciu tysięcy osób zainteresowanych bieganiem, a w szczególności sprzętem biegowym.
  • Ten blog to jedyne miejsce w polskiej blogosferze tak skupione na butach do biegania. Pisząc recenzje i porównania oraz odpowiadając na pytania czytelników mam realny wpływ na ich decyzje zakupowe.
  • Siłą bloga są też dobre, dopracowane i w zdecydowanej większości autorskie zdjęcia. Pod tym względem również cały czas się rozwijam i inwestuję w swój warsztat.

Jeśli masz pomysł i chcesz ze mną współpracować – pisz.

Blog pawelbiega.pl w liczbach

2686

dni w sieci

927

wpisów

5710

komentarzy

Blog regularnie dociera do ponad 30 000 użytkowników którzy generują ponad 80 000 wyświetleń miesięcznie. W kwietniu 2018 roku było to:

45 tys.

użytkowników

40 tys.

nowych użytkowników

61 tys.

sesji

1,37

sesji na użytkownika

114 tys.

odsłon

1,85

strony/sesja

Gdyby wszyscy czytelnicy na raz stanęli na starcie jednych zawodów stworzyliby największy bieg w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej szczegółowymi statystykami, pisz. Bardzo chętnie Ci je udostępnię.

Zaufali mi

Współpracuję regularnie z wieloma firmami i do tego grona cały czas dołączają kolejne.

logo Nikelogo Nessilogo Merrelllogo Asicslogo PZUlogo Mizunologo Suuntologo New Balancelogo Zalandologo PKO BPlogo Reeboklogo Adidas