Szósta edycja Podkowiańskiej Dychy już w maju

Biegaczu, Biegaczko – jeśli masz dość biegania w miejskim zgiełku nie przegap tej imprezy w magicznej Podkowie Leśnej. Przyjedź z rodziną – nie będzie się nudzić. W Miasteczku Biegowym przygotowaliśmy wiele atrakcji. Widzimy się na starcie 27 maja.

REKLAMA
Co roku ponad 800 amatorów biegania bierze udział w imprezie organizowanej przez Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe.

Oprócz biegu głównego na 10 km, przygotowaliśmy biegi dla dzieci na 400 i 800m. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze śmiałości zmierzyć się z dystansem 10 kilometrów zapraszamy na Bieg Bez Barier na dystansie 5 km. Uwaga chodzący z kijkami: W tym roku również zapraszamy na rywalizację Nordic Walking na tym samym dystansie.

Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody fundowane przez naszych sponsorów.

W Podkowie Leśnej zawody biegowe maja opinie fajnej imprezy rodzinnej. Na biegaczy czeka urozmaicona leśno-miejska trasa a osoby towarzyszące biegaczom mogą miło spędzić czas w Miasteczku Biegowym, które powstanie w podkowiańskim parku miejskim. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez naszych partnerów (m.in. jazda konna, łucznictwo, tenis, rowery, spotkanie z dobrą książką), a dorośli zasięgnąć porad specjalistów fizjoterapeutów, ekspertów od zdrowego żywienia i profesjonalnych trenerów biegowych. Zapraszany też na targ śniadaniowy w którym zaprezentują się lokalne sklepy i kawiarnie oraz wytwórcy zdrowej żywności. Będzie można zaadoptować psa ze schroniska.

O nagrodach dla biegaczy, atrakcjach w Miasteczku Biegowym i innych ważnych sprawach informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej i na facebooku.

Podstawowy pakiet startowy kosztuje 39 zł. Jest możliwość skorzystania z opcji zamówienia koszulki. W tegorocznej edycji Dychy będzie to techniczna koszulka biegowa w atrakcyjnej cenie 29zł.

Podkowiańska Dycha - medal

Więcej szczegółów, w tym informacje jak się zapisać na bieg na naszej stronie: www.podkowianskadycha.pl

Zapraszamy też na naszą stronę facebookową: https://www.facebook.com/Podkowiańskie-Towarzystwo-Biegowe-302671616500170/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *