Podkowiańska Dycha po raz czwarty – zapraszam!

Podkowiańska Dycha to jeden z tych mniejszych biegów organizowanych gdzieś między Pruszkowem a Żyrardowem. To też jeden z tych ciekawszych, bardziej kameralnych, z fajnym miasteczkiem wokół startu/mety i spośród nich… największy. W tym roku wystartuje po raz czwarty.

REKLAMA

Co?

Czwarta edycja Podkowiańskiej Dychy. Bieg główny odbędzie się oczywiście na dystansie:

  • 10 kilometrów – bieg główny

Poza nim odbędzie się również:

  • 3 km – Bieg bez Barier,
  • 3 km – Nordic Walking,
  • 800 i 400 m – Biegi dla dzieci.

Dodatkowo w roku ubiegłym Podkowiańska Dycha była jednym z trzech biegów wchodzących w skład Pucharu Powiatu Grodziskiego. Poza nią w pucharze znalazł się bieg STO-Nogi z Milanówka i Mistrzostwa Grodziska w biegach ulicznych. Każdy z nich na dystansie 10 km. Czy będzie edycja 2016? Na razie nie informacji na ten temat.

Podkowiańska Dycha - medal

 

Kiedy?

Bieg odbędzie się w ostatnią niedzielę maja czyli 29 maja 2016 roku.

Gdzie?

W Podkowie Leśnej – uroczym małym miasteczku oddalonym o jakieś 30 kilometrów od Warszawy i wciśniętym pomiędzy Milanówek a Brwinów. Jak ktoś nie wie jak może wyglądać miasto-ogód to zapraszam. W Podkowie jest więcej zieleni niż domów, mimo że tych drugich jest całkiem sporo.

Start i meta tradycyjnie w Parku Miejskim w Podkowie Leśnej. Natomiast tegoroczna trasa jeszcze nie jest znana. Na chwilę obecną możecie co najwyżej zerknąć jak to wyglądało w roku ubiegłym. W tym też trasa będzie poprowadzona zarówno po mieście jak i po Lesie Młochowskim.

Trasa Biegu 10km - Podkowa Leśna

Zapisy

Pakiet w Podkowie Leśnej od tego roku przypomina ten z maratonu warszawskiego. Do wyboru są dwie opcje. Podstawowy pakiet startowy (bez koszulki, których biegacze mają i tak za dużo) kosztuje 39 złotych. Pakiet z koszulką to 39 + 25, czyli 64 złote.

Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje na stronach Podkowiańskiego Stowarzyszenia Biegowego.

Do zobaczenia!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *