Paweł Biega z DEM’a

Lidzbark Warmiński, Kazimierz Dolny i Konstancin-Jeziorna. To między innymi na biegach w tych miastach będzie można mnie spotkać w 2018 roku. Wszystko dzięki temu, że blog pawelbiega.pl objął swoim patronatem cały cykl wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a. Zobaczcie co Was czeka w tym roku i gdzie się będziemy widzieć.

REKLAMA

Wszystko rozpocznie się już 15 kwietnia. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny, w malowniczym Lidzbarku Warmińskim wystartuje Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika. W ramach tego wydarzenia biegacze będą mogli zmierzyć się na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Zawodnicy wystartują  wspólnie o  godz. 11:00. Limit czasu na 5 km to godzina, na 10 km – 1,5 godziny.

Po zmaganiach dorosłych będzie czas na to, aby w rywalizacji biegowej sprawdzili się najmłodsi. Dla nich zostanie przygotowana trasa o długości. ok. 500 m.  Ponadto jak zwykle będzie można skorzystać z atrakcji, m.in. strefy zabaw dla dzieci czy strefy relaksu.  Wśród gości pojawią się znane osoby ze świata sportu i rozrywki.

Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim otworzy Triadę Biegaj’MY z DEM’a.

We wszystkich wydarzeniach aktywny udział weźmie Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski.

Festiwal Biegowy - Lidzbark Warmiński

Kolejne zmagania już 20 maja. Tym razem biegacze z całej Polski zostaną zaproszeni do miasta, które w szczególny sposób zapisało się na kartach naszej historii – Kazimierza Dolnego.  Organizatorzy przygotowali dwie atestowane trasy na 5 i 10km. Bieg na 5 km wystartuje o godz. 10:00, a biegaczy będzie obowiązywał godzinny limit. Rywalizacja na 10 km wystartuje o 13:30 i potrwa do godz. 15:00.

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II obejmie także rywalizację dla dzieci na dystansie ok. 500 m. A po wszystkim będzie można zjeść posiłek regeneracyjny w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej.

Festiwal Biegowy - Kazimierz Dolny

Finał Triady odbędzie się 24 czerwca, nie gdzie indziej, jak w Konstancinie-Jeziornie. Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego zgromadzi biegaczy z całej Polski, którzy będą mogli nacieszyć się urokami uzdrowiska.  Na zawodników czekać będą atestowane trasy na 5 i 10 km.  Przyjemnie i szybko przebiegać będą ulicami miasta, które swoim urokiem przyciąga ludzi ze wszystkich zakątków kraju. Biegi na 5 i 10 km wystartują wspólnie o godz. 10:00, a biegaczy będzie obowiązywał limit czasowy odpowiednio: godzina i 1,5h.

Po zakończeniu rywalizacji dla dorosłych, na trasie na ok. 500 m zmierzą się najmłodsi uczestnicy wydarzenia. A potem oczywiście można skorzystać ze strefy relaksu zaadaptowanej na terenie Parku Zdrojowego.

Festiwal Biegowy - Konstancin-Jeziorna

Na wszystkich uczestników czekają bogate pakiety startowe ufundowane przez Sponsorów i Partnerów poszczególnych wydarzeń. Ponadto organizatorzy przygotowali ogromną pulę nagród: każdy Festiwal Biegowy to aż 96 nagród w różnych kategoriach!

Cykl biegów Biegaj’My z DEM’a z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.  W wydarzeniach wzięło udział już blisko 7 tysięcy biegaczy!

W tym roku nie może Was tam zabraknąć. Aby zapisać się na poszczególne biegi należy wejść na stronę www.biegajmyzdema.pl .

Wydarzenia biegowe znajdziecie także na Facebooku:

Odwiedźcie także Instagram: @biegajmyzdema , by zawsze być na bieżąco!

Sportowa rywalizacja, atrakcje dla całej rodziny oraz atmosfera, której nigdy nie zapomnisz. Do zobaczenia na linii startu!

REKLAMA

Skomentowali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *