Cześć, mam na imię Paweł

about-pawel-matysiak

Jestem biegaczem-amatorem, którego przygoda z bieganiem rozpoczęła się w grudniu 2008 roku. Od tego czasu bieganie stało się moją pasją, stylem życia a w końcu pracą. Biegam bez sztywnego planu, co ma odzwierciedlenie w nazwie bloga – pawelbiega a nie paweltrenuje. Generalnie lubię bawić się bieganiem i odkrywać okolicę na własnych nogach.

Regularnie startuję też w zawodach biegowych na dystansach od 10 kilometrów do maratonu. Ten ostatni dystans upodobałem sobie najbardziej i jak dotychczas mam na koncie ukończonych 22 biegów maratońskich. Mam też za sobą ukończenie kilku dłuższych górskich ultramaratonów – Maratonu Gór Stołowych (46 km) i Biegu Rzeźnika (78 km), ale bieganie po górach to nie jest to, co mnie kreci najbardziej.

16 860

km przebiegniętych

68

starty w zawodach

24

ukończone maratony

Jeśli jesteś zainteresowany moimi biegowymi osiągnięciami zapraszam do szczegółowej listy moich startów i wyników.

Od połowy 2011 roku prowadzę blog pawelbiega.pl. Pierwotnie był pisany do szuflady, potem był zapiskami moich przygotowań do przebiegnięcia pierwszego maratonu. Potem rozwijał się wraz ze mną, tym co robię i czym się zajmuję. Teraz jest jednym z najczęściej czytanych blogów biegowych w Polsce i jedynym tak mocno skupionym na butach do biegania.

Jestem też jednym z założycieli oraz członkiem Stowarzyszenia Żyr.A.F.A. Organizujemy w Żyrardowie i okolicach rajdy rowerowe, spływy kajakowe i biegi. Naszym największym przedsięwzięciem jest organizowany od 2014 roku Bieg Chełmońskiego w Radziejowicach.

Doświadczenie:

Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Pisz na adres: pawel@pawelbiega.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego.