Paweł biega…

Jestem biegaczem-amatorem, którego przygoda z bieganiem rozpoczęła się w grudniu 2008 roku. Od tego czasu bieganie stało się moją pasją, stylem życia a w końcu pracą. Biegam bez sztywnego planu, co ma odzwierciedlenie w nazwie bloga – pawelbiega a nie paweltrenuje. Generalnie lubię bawić się bieganiem i odkrywać okolicę na własnych nogach.

Regularnie startuję też w zawodach biegowych na dystansach od 10 kilometrów do maratonu. Ten ostatni dystans upodobałem sobie najbardziej i jak dotychczas mam na koncie ukończonych ponad 20 biegów maratońskich. Mam też za sobą ukończenie kilku dłuższych górskich ultramaratonów – Maratonu Gór Stołowych (46 km) i Biegu Rzeźnika (78 km), ale bieganie po górach to nie jest to, co mnie kreci najbardziej.

18 tys.

km przebiegniętych

79

starty w zawodach

25

ukończone maratony

Jeśli jesteś zainteresowany moimi biegowymi osiągnięciami zapraszam do szczegółowej listy moich startów i wyników.

Paweł pisze…

Od połowy 2011 roku prowadzę blog pawelbiega.pl. Pierwotnie był pisany do szuflady, potem był zapiskami moich przygotowań do przebiegnięcia pierwszego maratonu. Potem rozwijał się wraz ze mną, tym co robię i czym się zajmuję. Teraz jest jednym z najczęściej czytanych blogów biegowych w Polsce i jedynym tak mocno skupionym na butach do biegania.

2875

dni w sieci

959

wpisów

45 tys.

czytelników miesięcznie

Jeśli interesują cię „cyfry” bloga lub jesteś zainteresowany współpracą zajrzyj do zakładki „współpraca”.

Organizuję,

W wolnych chwilach kiedy nie biegam i nie prowadzę bloga działam też w Stowarzyszeniu Żyr.A.F.A., którego jestem jednym z założycieli. Organizujemy w Żyrardowie i okolicach rajdy rowerowe, spływy kajakowe i biegi. Regularnie podejmujemy się organizacji Biegu Tropem Wilczym w Żyrardowie. Natomiast naszym największym przedsięwzięciem jest organizowany od 2014 roku Bieg Chełmońskiego w Radziejowicach.

4 edycje

Biegu Chełmońskiego

4 edycje

Biegu Tropem Wilczym

1,5 tysiąca

zawodników na mecie

Jeśli interesują cię nasze inicjatywy lub zapraszam na stronę internetową stowarzyszenia.

A ponadto…

Regularnie pojawiam się też w innych „biegowych” zakamarkach internetu. Mogliście lub możecie mnie spotkać w takich miejscach jak:

 

Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Pisz na adres: pawel@pawelbiega.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego.