Nike Shield Collection

Nike Shield to nowa linia butów przeznaczonych do biegania w nocy, zimą oraz w deszczu. To buty charakteryzujące się zarówno dobrą widocznością po zmroku, jak i ochroną przez złymi warunkami pogodowymi. W skład tej nowej kolekcji weszły najważniejsze biegowe buty Nike: LunarGlide+, Free Run+ oraz Air Pegasus+.

REKLAMA
Każdy z tych butów wyposażony został w wodoodporną powłokę, która nie przepuszcza deszczu oraz zimna, a przy tym zapewnia odpowiednią wentylację. Z myślą o bezpieczeństwie biegaczy trenujących w nocy lub wcześnie rano, w nowych modelach zastosowano odblaskowe elementy, zapewniające dobrą widoczność, a jednocześnie dodające butom niezwykle stylowego wyglądu.

Kolekcja Nike Shield to nie jeden, lecz kilka butów. Znalazły się w niej wszystkie flagowe modele Nike. Nie ważne czy preferujesz bardziej naturalne podejście do biegania czy potrzebujesz solidnego wsparcia. W kolekcji Shield znajdziesz wszystko.

Nike Shield Collection - grafika promocyjna

Patrząc od lewej, na kolekcję Nike Shield składają się przede wszystkim:

  • Nike Air Pegasus+ 29 Shield
  • Nike LunarGlide+ 4 Shield
  • Nike Free Run+ 3 Shield

Lecz to nie koniec, gdyż ku mojemu zaskoczeniu, inne modele również doczekały się wersji odpornej na trudne zimowe warunki. Wśród nich jest Zoom Structure, nazwany teraz Nike Zoom Structure+ 16 Shield. I taki to właśnie model buta kurier przyniósł ostatnio do mojego domu.

Nike Zoom Structure+ 16 Shield - widok ogólny

Już w nim biegałem. Już pierwsze wrażenie na mnie zrobił. Mam też na jego temat pierwsze przemyślenia. Niedługo ubiorę je w słowa i pojawią się na blogu w postaci większej recenzji.

Więcej o Zoom Structure+ 16 Shield

Więcej o butach znajdziesz w mojej pełnej recenzji: Zoom Structure+ 16 Shield.

REKLAMA

Jedna myśl na temat “Nike Shield Collection

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *