Mizuno Samurai Test Club ruszył w Polskę

Nie jesteście jeszcze dostatecznie przekonani do butów Mizuno? Lubicie nowinki techniczne i próbowanie nowych rzeczy? Macie ku temu świetną okazję bo właśnie w Polskę ruszył Mizuno Test Club z butami Mizuno do testowania. Zaczęliśmy na Żoliborzu ale autobus z butami zawita też do innych miast.

REKLAMA
To jest jeden z tych bardziej lubianych przez Was i przeze mnie testów, gdzie można przyjść, zostawić swoje stare/aktualne buty i założyć na jeden trening parę butów zupełnie innej marki, w tym przypadku Mizuno. Takie testy, taka możliwość przebiegnięcia się w butach poza obrębem sklepu potrafi dużo powiedzieć czy dany model nam pasuje czy też nie.

Mizuno Test Club - Sklep Biegacza Warszawa Żoliborz

W ramach Mizuno Test Club można testować modele zarówno damskie jak i męskie. Wśród damskich znajdziemy

  • Wave Ridera 19 – flagowy i najbardziej znany model, uniwersalny but treningowy z dobrą amortyzacją,
  • Synchro MX – nowość w ofercie Mizuno, but z nieco niższej półki cenowej ale nadal z dobrą amortyzacją,
  • Wave Ultima 7 – alternatywa dla Ridera, nieco od niego cięższa, ale z większą  amortyzacją,
  • Wave Connect 3 – buty z dobrą amortyzacją i wsparciem dla biegaczek z nadpronacją.

Wśród modeli męskich jest to:

  • Wave Rider 19klasyka gatunku, tym razem w wersji męskiej,
  • Synchro MX – nowość tym razem w wersji męskiej,
  • Wave Inspire 12 – but treningowy z dużą amortyzacją i dużym wsparciem dla biegaczy z nadpronacją,
  • Wave Sayonara 3.- najszybszy, najlżejszy i najbardziej dynamiczny z testowanych modeli, polecany na szybkie treningi i starty w zawodach.

Razem jest to pokaźna ilość 77 par butów. Do wyboru do koloru, choć jak widać na załączonym obrazku u nas królował niebieski.

Mizuno Test Club - buty

Forma treningu podczas testów Mizuno nie jest z góry ustalona. Może to być po prostu luźne rozbieganie, a może być też tak jak to było na Żoliborzu. Trening poprowadził nasz trener, który na codzień pracuje ze swoimi podopiecznymi. Zafundował nam bardzo urozmaicony trening, gdzie rozbieganie było tylko formą rozgrzewki. A potem sprawdzaliśmy buty na asfalcie, na szutrze, na trawie a nawet na schodach. Sprawdzaliśmy jak zachowują się na podbiegu i jak się w nich zbiega. Bawiliśmy się też tempem. Trener zafundował nam taki trening, że naprawdę można było sprawdzić buty w każdych warunkach.

Teraz natomiast cały wesoły autobus z butami Mizuno jedzie w Polskę i przez najbliższy miesiąc będzie można go spotkać w kolejnych miejscach. W rozkładzie jazdy jest jeszcze Kraków, Katowice, Gliwice, Wrocław i Trójmiasto. Tak wygląda szczegółowy harmonogram akcji:

Mizuno Test Club - wiosna 2016

Szczegółów szukajcie na fanpage poszczególnych Sklepów Biegacza.

Miłego testowania.

REKLAMA

Skomentowali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *