III Bieg Chełmońskiego – jesteśmy gotowi!

Im bliżej dnia zawodów tym większa nerwówka ale już jesteśmy na finiszu przygotowań. Mamy już dopięte większość szczegółów organizacyjnych biegu. Mamy niespodzianki dla Was. Mamy też gotową trasę. Nie możemy być tylko pewni tylko pogody…

REKLAMA

Niespodzianki gotowe!

Niespodzianek będzie kilka. Pierwsza już w pakiecie startowym, w którym nie będzie kolejnej koszulki. Będzie to coś innego. Kolejna z niespodzianek będzie czekała na mecie. Kto już u nas był ten wie, że nie trzeba jechać w Bieszczady na Rzeźnika aby mieć w kolekcji gliniany medal. Wystarczy zapisać się i przyjechać do Radziejowic na Bieg Chełmońskiego. Puchary też mamy gliniane!

Bieg Chełmonskiego - puchary

Mamy też upominki od partnerów biegu. W tym roku wsparli nas: Sklep Biegacza, Salomon/Suunto, Hotel Afrodyta SPA z Radziejowic oraz Loft Studio.

partnerzy-bch

Co dokładnie przygotowali dla was partnerzy biegu? Niespodzianka. Dowiecie się na miejscu.

Trasa gotowa!

Trasa też już jest gotowa. Ma taki sam przebieg jak w roku ubiegłym aczkolwiek w tym roku przyroda nie pomagała. Na trasę w jednym miejscu przewróciło się drzewo co wymagało większej interwencji. Udało się jednak i w dniu biegu będzie w 100% przygotowana tak, że bez problemu przejedzie nią pilot a za nim wy przebiegniecie.

Apropos pilota… Ma wam coś do powiedzenia i pokazania!

Za kilka dni razem tą trasę razem przebiegniemy i przejedziemy. Jeśli chcesz do nas dołączyć to zapisuj się. Miejsca jeszcze są!

Do zobaczenia!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *